Poklon gajbica Baraba Viljamovka

23.500 rsd

🎁 Poklon gajbica Baraba Viljamovka – rakija i praline u savršenom balansu

Poklon gajbica Baraba Viljamovka je ekskluzivan poklon sa rakijom namenjen onima koji cene istinske ukuse i eleganciju. U raskošnoj drvenoj gajbici, luksuzna viljamovka Baraba i pažljivo birane čokoladne bombonjere čine poklon koji izaziva oduševljenje i ostavlja snažan utisak. Savršen je poklona za muškarce, poslovni poklon, kao i poklon za rođendan kome želite da dodate dozu prestiža i pažnje.

📦 Sadržaj poklon korpe:

  • 🥃 Luksuzna rakija Baraba viljamovka 0,7l
  • 🍫 Bombonjera Lindt Connaisseurs 250g
  • 🍫 Bombonjera Lindt Classic Praline 200g
  • 🍫 Bombonjera Kraš Bajadera 200g
  • 🍫 Bombonjera Guylian Gold 125g
  • 🍫 Belgian Trufle Champagne 145g
  • 🍫 Bombonjera Belgian Tiramisu 200g
  • 🍫 Praline Caffarel Piemonte 165g
  • 🍫 Čokoladne kugle Ferrero Rocher 50g
  • 🎁 Pletena drvena gajbica, celofan, dekorativna mašna

🥃 Baraba viljamovka – srpski brend sa karakterom

U srcu ove poklon gajbice nalazi se rakija Baraba viljamovka – piće koje kombinuje tradiciju, voćnu punoću i savremeni stil. Njena nota zrele kruške uz dug finiš čini je idealnim izborom za istinske poznavaoce.

Za ljubitelje domaćih pića, pogledajte i kolekciju poklon korpi sa rakijom.

✨ Idealno za:

  • 🎉 Rođendan za muškarca koji voli domaću rakiju
  • 💼 Poslovni poklon za partnere i klijente koji cene kvalitet
  • 🏠 Poklon za useljenje, slavu ili važnu porodičnu priliku

📦 Detalji dostave i personalizacije

Dostavu vršimo širom Srbije putem kurirskih službi, a u Beogradu i lično – uz mogućnost dogovora za tačan dan. Po želji možemo dodati i personalizovanu čestitku.
Saznajte sve o vrstama dostave.

❓ Da li je ova gajbica dobar poklon za poslovne partnere?

Apsolutno – sadrži elegantnu rakiju i ekskluzivne čokolade, savršena je za izraz zahvalnosti i poštovanja.

Pišite nam na kontak stranici
Ili nas posetite lično u našoj radnji:
📍 Novi Beograd, Bulevar Mihajla Pupina 10 d/vp 48.

📚 Još niste sigurni koji poklon da izaberete?

Inspiraciju možete pronaći na našem blogu o poklonima za muškarce – pregledajte savete, vodiče i ideje za sve prilike.

✅ Naručite odmah i obradujte nekoga posebnog

Ne čekajte savršen trenutak – dodajte u korpu i naručite ovu elegantnu poklon gajbicu još danas. Dostavljamo brzo, sigurno i sa emocijom. 🎁

Još samo 3 komada na stanju

Plaćanje karticom ili uplatom na račun
Raiffeisen Bank Visa kartice Mastercard kartice Maestro kartice DinaCard kartice
Kartično plaćanje obrađuje Raiffeisen banka putem 3D Secure sistema. Portobello nema pristup podacima sa kartice.
Poklon pripremamo i šaljemo umesto vas

Vi birate poklon i ličnu poruku, a mi ga ručno aranžiramo i pripremamo za preuzimanje ili dostavu direktno primaocu.

24+ godine iskustva Fizička prodavnica u Novom Beogradu
Ručno aranžiran i pripremljen poklon
Lična poruka uz poklon
Račun ne stavljamo u poklon
Račun se šalje uplatiocu.
Preuzimanje ili dostava direktno primaocu
Šifra proizvoda: 19568457852145 Kategorije: , , , Oznaka:
Detaljan opis proizvoda

🎁 Poklon gajbica Baraba Viljamovka – poklon za muškarca sa stilom, karakterom i ukusom

Neki pokloni govore više od reči. Poklon gajbica Baraba Viljamovka nije samo lep gest – to je pažljivo kreirana priča o ukusu, tradiciji i emociji. Idealan je za onog muškarca koji ceni dobru kapljicu, prefinjen izbor slatkiša i poklone koji se pamte. Bilo da poklanjate partneru, ocu, prijatelju ili poslovnom saradniku – ova gajbica ostavlja snažan i sofisticiran utisak.

U vremenu kada je teško pronaći poklon koji zaista izdvaja, ova kombinacija rakije od kruške i vrhunskih čokolada donosi dozu autentičnosti i topline. Ručno aranžirana, pažljivo složena u drvenu gajbicu i obogaćena ekskluzivnim brendovima, savršen je poklon za muškarca koji zna šta želi.

Za slične poklone sa tradicijom i domaćim notama, pogledajte i našu kolekciju etno poklona ili inspiraciju među luksuznim poklonima za muškarce.

🍷 Poklon gajbica Baraba Viljamovka – spoj prestiža i ukusa

Ova poklon gajbica donosi kombinaciju najtraženijih premium brendova slatkiša i srpske rakije izuzetnog kvaliteta. Svaki element pažljivo je odabran kako bi stvorio harmoniju ukusa i tekstura:

  • 🥃 Baraba Viljamovka 0.7l – rakija od zrelih krušaka, snažnog karaktera i dugog finiša
  • 🍫 Lindt Connaisseurs 250g – sofisticirani izbor čokoladnih pralina za prave sladokusce
  • 🍫 Lindt Classic Praline 200g – tradicionalni švajcarski ukus u savršenoj formi
  • 🍫 Kraš Bajadera 200g – legendarna hrvatska poslastica sa bogatom nugat notom
  • 🍫 Guylian Gold 125g – prepoznatljive morske školjke u luksuznom zlatnom pakovanju
  • 🍫 Belgian Trufle Champagne 145g – trufle sa aromom šampanjca
  • 🍫 Belgian Tiramisu 200g – kremaste praline sa ukusom italijanskog tiramisua
  • 🍫 Caffarel Piemonte 165g – premium italijanske praline sa lešnicima
  • 🍫 Ferrero Rocher 50g – zlatni klasik koji nikad ne izlazi iz mode
  • 🔨 Pletena drvena gajbica, celofan, dekorativna zlatna mašna

Sve poklon korpe Portobello nastaju kao ručni rad sa pažnjom na svaki detalj. Već više od 23 godine aranžiramo poklone sa ljubavlju – jer znamo da emocija dolazi iz pažnje, a ne iz cene.

🎯 Za koga je namenjena Poklon gajbica Baraba Viljamovka?

  • 🎁 Poklon za muža ili partnera – iznenadite voljenu osobu nečim istinski autentičnim. Pogledajte još poklona za muža.
  • 🎉 Poklon za rođendan ili jubilej – za rođendan, godišnjicu braka, važan datum. Pokloni za jubilarne rođendane.
  • 💼 Poslovni poklon za direktora ili klijenta – zahvalnost izražena stilom i merom. Pogledajte i poslovne poklone za partnere.
  • 🏡 Poklon domaćinu, za useljenje ili slavu – kada želite da se izdvojite i ostavite trag pažnje

🚚 Dostava širom Srbije – brzo, sigurno i sa emocijom

Bilo da poručujete iz Srbije ili iz dijaspore, dostava je jednostavna i pouzdana. Kurirske službe pokrivaju celu Srbiju, a u Beogradu nudimo i ličnu isporuku – sa mogućnošću dogovora oko dana isporuke. U paketu možete dodati i personalizovanu čestitku.

Saznajte sve o dostavi poklona.

Za lično preuzimanje posetite nas: 📍 Bulevar Mihajla Pupina 10 d/vp 48, Novi Beograd

💰 Poklon gajbica Baraba Viljamovka – vrednost koja se vidi

Ova gajbica predstavlja savršen balans između tradicije i prestiža. Cena odražava kvalitet pića, ekskluzivne brendove čokolada i ručni rad. Ne poklanjate samo rakiju i slatkiše – poklanjate emociju, poruku i doživljaj. Pogledajte još sličnih poklona u našoj kolekciji na poklonkorpe.rs.

🎉 Obradujte dragu osobu – poklon je spreman, dodajte ga u korpu!

Ne čekajte idealan trenutak – naručite odmah i iznenadite nekoga poklonom koji se pamti. 🎁 Zalihe su ograničene, a svaka gajbica se pakuje posebno za vašu porudžbinu.

📚 Potrebna ti je inspiracija?

Za još ideja o poklonima za muškarce, pročitajte vodiče na našem blogu o muškim poklonima – saznajte kako da izaberete pravi poklon za svaku priliku.

❓ Poklon gajbica Baraba Viljamovka – Najčešća pitanja

❓ Da li je ova gajbica dobar poklon za poslovne partnere?

Apsolutno – sadrži elegantnu rakiju i ekskluzivne čokolade, savršena je za izraz zahvalnosti i poštovanja.

❓ Mogu li zameniti neki proizvod u korpi?

Da, uvek možete kontaktirati nas kako bismo korpu prilagodili vašim željama.

❓ Da li mogu da dodam ličnu poruku?

Da, moguće je dodati personalizovanu čestitku uz svaki poklon. Samo unesite poruku u polje prilikom poručivanja.

❓ Kako izgleda pakovanje?

Sve korpe su pažljivo upakovane u drvenu gajbicu sa mašnom i celofanom – spremne za poklanjanje odmah po prijemu.

❓ Da li mogu da poručim iz inostranstva?

Da, mnogi naši kupci žive u dijaspori – jednostavno platite online, a mi dostavljamo bilo gde u Srbiji.

Težina i dimenzije
Težina
5 kg
Dimenzije
30 × 25 × 40 cm

Moguća su manja odstupanja od navedenih podataka u zavisnosti od pakovanja.

Ocenite ovaj proizvod

Ako ste kupili ovaj proizvod, možete podeliti svoje iskustvo i oceniti ga.

Recenzije kupaca

Još nema recenzija za ovaj proizvod.

Budite prvi koji će oceniti proizvod „Poklon gajbica Baraba Viljamovka“

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja označena su sa *